جرثقیل صعود خود را برای نگهداری توربین های باد

جرثقیل خودپرداز برای تعمیر و نگهداری توربین های بادی این جرثقیل یک جرثقیل خودپیمایی برای نگهداری از ژنراتور توربین بادی است که به طور کلی تعمیر و نگهداری توربین های سنتی با استفاده از جرثقیل های بزرگ تونل را تغییر می دهد، هزینه های تعمیر و نگهداری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

جرثقیل صعود خود را برای نگهداری توربین های باد


شرح

این جرثقیل یک جرثقیل خودپیمایی برای نگهداری از ژنراتور توربین بادی است که به طور کامل تعمیر و نگهداری توربین های بادی با استفاده از جرثقیل بزرگ تونل را تغییر می دهد، هزینه های تعمیر و نگهداری را بسیار کاهش می دهد و سهم بزرگی در صنعت برق باد می دهد.

این یک جرثقیل خودپیمایی برای تعمیر و نگهداری نیروی باد است که شامل چهار جزء اصلی می شود: سیستم گیره سازگار، سیستم بالابرنده بالشتک بالا، سیستم هیدرولیک و سیستم کنترل الکتریکی.

سیستم کوهنوردی سازگار با سیستم چهار سیلندر ساخته شده توسط مواد پلیمری ویژه با برج باد، که باعث افزایش اصطکاک در همان زمان می شود آسیب به برج را کاهش می دهد. در طول کار، 4 نگه داشتن پاها بازو به 2 گروه کار می کنند و توسط سیلندر های تلسکوپی جهت رسیدن به صعود به حرکت در می آیند.

سیستم بالابرهای بلند تاشو شامل واشر، چرخاندن و چرخاندن دستگاه های تلسکوپی، دستیابی به حرکت عمودی و افقی است. چرخش، لرزش تلسکوپی، جرثقیل را در طیف وسیعی از کارها انجام می دهد، اما حمل آسان نیز آسان است.

دو سیستم کنترل هیدرولیکی هیدرولیکی نه تنها امنیت کل سیستم هیدرولیک را بهبود می بخشد، بلکه همچنین باعث کاهش مصرف انرژی تجهیزات و مشکلات ایمنی می شود تا حفاظت برای عملکرد قابل اعتماد کل دستگاه را کاهش دهد. در حال حاضر، جرثقیل خود شناور Weihua برای تعمیر و نگهداری توربین های بادوام 4 پروانه های مدل ملی ابزار و 1 اختراع ملی اعلام شده است.


مشخصات

وزن بالابر

8t

وظیفه کاری

A3

ارتفاع بالابری

100 متر

حداکثر مفاصل موثر

3.5 متر

حداقل مفاصل موثر

2 متر

سرعت بالا بردن

15 متر در دقیقه

صعود سرعت

1 متر در دقیقه

چرخش سرعت

0.6r / min

ارتفاع توربین باد

80 متر

حجم بالا توربین بادی

φ2600x14mm

توربین بادی کمترین مقدار پایان

φ4200x28mm

رنگ توربین باد

C4

درجه حرارت

-0 ~ + 35 ℃

قدرت

380V 50HZ

کنترل

کنترل از راه دور

توجه: جرثقیل تعمیر توربین بادی در باران، برف، رعد و برق و دیگر محیط های خشن نمی تواند کار کند. سرعت باد توصیه می شود بیش از 15m / s نیست.


Hot Tags: چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، سفارشی، خرید، ارزان، قیمت پایین، فروش، جرثقیل صعود خود را برای نگهداری توربین بادی
محصولات مرتبط
پرس و جو