قایق و قایق بادبانی جرثقیل

جرثقیل ادوات قایق و قایق بادبانی شرح جرثقیل قایق و قایق بادبانی شامل موارد زیر است: ساختار اصلی، بلوک چرخ متحرک، مکانیزم کشش، مکانیزم فرمان، سیستم انتقال هیدرولیکی و سیستم کنترل الکتریکی. ساختار اصلی N نوع است که میتواند ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

قایق و قایق بادبانی جرثقیل


شرح

جرثقیل جرثقیل قایق و قایق بادبانی شامل موارد زیر است: ساختار اصلی، بلوک چرخ متحرک، مکانیزم بالابر، مکانیزم فرمان، سیستم انتقال هیدرولیکی و سیستم کنترل الکتریکی. ساختار اصلی N نوع است که می تواند قایق یا قایق بادبانی را با ارتفاع بالاتر از جرثقیل انتقال دهد.

طبق الزامات مختلف مشتریان ما، جرثقیل با استفاده از قایق میتواند از قایقهای قایقرانی یا قایقهای تفریحی (10T-800T) از طرف ساحل استفاده کند، می تواند برای تعمیر و نگهداری در کنار ساحل مورد استفاده قرار گیرد یا قایق جدید را در آب قرار دهد. این جرثقیل جرثقیل کمربند نرم و کمربند برای بلند کردن قایق و قایق بادبانی است تا هرگز به سطح آسیب برساند. این جرثقیل همچنین می تواند قایق را به ترتیب با فاصله کمی بین هر دو قایق قرار دهد.


امکانات

1. برای جابجایی جرثقیل، این جرثقیل می تواند در جهت مورب حرکت کند، این جرثقیل این قایق و قایق بادبانی نیز می تواند در 90 درجه هدایت شود و قایق را در هر موقعیت تعیین شده با توجه به الزامات قرار دهید.

2. این جرثقیل می تواند عرض نوار اصلی را با توجه به قایق در مورد به نگه داشتن قایق های مختلف جانبی تنظیم شده است.

3. این جرثقیل با استفاده از قایق بادبانی هزینه کم، عملکرد بالا، آسان برای کار و نگهداری و غیره است.

4. کم هزینه در عملیات روزانه، آن را کمربند نرم و سازمانی را تصویب می کند تا اطمینان حاصل شود که هنگام بارگیری هیچ آسیبی برای قایق وجود ندارد.

5. این جرثقیل قایق می تواند به سرعت به قایق را؛ همچنین می تواند فاصله بین هر قایق را با توجه به شرایط مختلف تنظیم کند.


Hot Tags: قایق و قایق بادبانی جرثقیل، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، سفارشی، خرید، ارزان، قیمت پایین، فروش
محصولات مرتبط
پرس و جو