انفجار ضد زنگ الکتریکی

هیدرولیکی الکتریکی مقاوم در برابر انفجار توضيحات هیدرولیک هیدرولیکی ضد انفجار ضد انفجار یک محصول سری است و ساختار مکانیکی آن با هیدرولیکی الکتریکی معمولی سی دی و هیدرولیکی مشابه است. اجزای الکتریکی با استفاده از دستگاه های ضد انفجار الکتریکی و ضد انفجار و ماشین است...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

انفجار ضد زنگ الکتریکی


شرح

بالابر هیدرولیکی ضد انفجار سیم طناب یک محصول سری است و ساختار مکانیکی آن با هیدرولیکی الکتریکی معمولی CD و HC استفاده می شود. قطعات الکتریکی از دستگاه های ضد انفجار الکتریکی و ضد انفجار استفاده می کنند و دستگاه سازگار است. انفجار سیم طناب مدل HB آسانسور الکتریکی قابل انعطاف می تواند با توجه به درخواست های مختلف نرم افزار با LXB نوع انفجار اثبات تک هسته سربار جاده حمل و نقل و یا LB / LHB نوع ضد انفجار تک پشتیبانی از استفاده از پل پرتو جرثقیل. این سری از اثبات dIIBT4 ضد انفجار جرثقیل الکتریکی برای کارخانه ای که دارای گاز قابل اشتعال، بخار و هوا است را تشکیل می دهد تا یک مخلوط انفجاری ایجاد شود، آن بر روی مواد بالابر برشی نصب می شود، منحنی خط مستقیم یا منبسطی در امتداد خط راه را برای اطمینان از ایمنی مناسب فراهم می کند.

درجه ضد انفجار را می توان به dIIBT4 و dIICT4 تقسیم کرد. این یک ابزار قدرتمند برای بهبود شرایط کار است، بهبود بهره وری کار، و به همین ترتیب تجهیزات ضروری از روند منطقی تبدیل شده است.

HB مدل انفجار ضد سر و صدا سیم الکتریکی آسانسور متشکل از اجزای الکتریکی به صورت جداگانه جداگانه، تعمیر و نگهداری بسیار مناسب است، و می تواند زمان کار را کوتاه کند. اجزاء مدرن، موتور، شروع کننده مغناطیسی، سوئیچ محدود، دکمه های کنترل انفجاری جداگانه است. علامت انفجار DI IB.High درجه مشترک، جایگزینی.


مشخصات فنی

مدل

HB / HBII (EXdIIBT4، EXdIICT4)

ظرفیت (t)

16

20

32

ارتفاع بالابر (متر)

12 تا 48

9 ~ 36

9 ~ 24

9 ~ 30

9 ~ 30

سرعت بالا بردن (m / min)

6 (0.6 / 6)

4.2 (0.42 / 4.2)

3.3 (0.33 / 3.3)

4.2 (0.42 / 4.2)

3 (0.3 / 3)

سرعت سفر (m / min)

18

14

16

ریل

50a-63c

56a-63c

63c

وظیفه کاری

M3

قدرت

3-P AC380V 50Hz


Hot Tags: چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، سفارشی، خرید، ارزان، قیمت پایین، فروش
محصولات مرتبط
پرس و جو