دو دیسک چنگ زدن سطل

سطل دو دیسک 1. با توجه به شکل، می توان از چنگک زدن را به دست آوردن کلمشک و گرفتن پوست پرتقال طبقه بندی کرد، اولین شامل دو سطل کامل است و دوم از سه یا بیشتر از فک ساخته شده است. 2.It ia به طور عمده برای تحویل قدرت و مواد فله خوب مانند ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

سطل دو دیسک را می گیرم


1. با توجه به شکل، گرفتن را می توان به چنگال کلمشک و پوست چنگال نارنجی تقسیم کرد، اولین شامل دو سطل کامل است و دوم از سه یا بیشتر از فک ساخته شده است.

2.It ia عمدتا برای انتقال قدرت و مواد جامد خوب مانند مواد شیمیایی، کود، دانه، ذغال سنگ، کک، سنگ آهن، شن و ماسه، مواد مغذی ذرات و سنگ های خرد شده و غیره طراحی شده است.

3. به طور گسترده ای در بنادر، کارخانه های فولادی، نیروگاه ها، کشتی ها و درمان زباله ها، گیاهان استفاده شده است و همراه با جرثقیل های برج، جرثقیل های کشتی، ناوشکن های کشتی، جرثقیل های جاده ای و سایر انواع جرثقیل ها استفاده می شود. جرثقیل با این واقعیت که از ساختار سقف پشتیبانی می شود و بر روی فلان پایین اعضای ساختار اجرا می شود، متمایز می شوند.


مزایای محصول:

1) اجزای اصلی هیدرولیک وارداتی از اروپا و امریکا.

2) گرفتن قدرت قوی

3) وزن خود نسبتا نور است

4) سطح بالایی از اتوماسیون

5) طیف گسترده ای از برنامه


Hot Tags: Double Disc Grab Bucket، China، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، سفارشی، خرید، ارزان، قیمت پایین، فروش
محصولات مرتبط
پرس و جو