تلسکوپی مخزن هیدرولیک تلسکوپی

گسترش اسپرینگر چرخان چرخان های الکتریکی گسترش اسپیندل تلسکوپی ساخته شده از ساختار آویز، دستگاه پیچ و تاب، دستگاه هدایت کننده، دستگاه تلسکوپی و سیستم هیدرولیک، با جهت گیری جهت گیری، باز کردن و قفل خودکار، عملکرد تلسکوپی اتوماتیک، به منظور کار سریع ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

انبساط گسترش دهنده های چرخان چرخان الکتریکی


هلی کوپتر تلسکوپی ساخته شده از ساختار آویز، پیچ و تاب دستگاه قفل، دستگاه هدایت کننده، دستگاه تلسکوپی و سیستم هیدرولیک، با جهت گیری جهت گیری، باز و قفل خودکار، تلسکوپی خودکار، به منظور کار سریع و با دقت برای بارگیری و تخلیه کانتینر.


اسپری ظروف با یک مکانیزم تلسکوپی مکانیکی یا هیدرولیکی، در عرض عرض 20 تا 45ft به منظور انطباق با مشخصات مختلف مورد نیاز حمل و نقل کانتینری ارائه می شود.


راهنمای دستگاه دارای یک صفحه راهنمای راهنمای ثابت و دو صفحه لبه دوتایی برای رسیدن به پخش کننده است، با پخش کننده ثابت ثابت مورد استفاده برای جرثقیل زیر بشکهای تایر، جرثقیل زیر بشکهای راه آهن برای بارگیری و تخلیه ماشین آلات و با ورق اتوماتیک چرخش (4 از هر ورق چرخشی را می توان به طور جداگانه کنترل کرد) از پخش کننده به طور کلی در جرثقیل کانتینر ساحلی استفاده می شود.
پخش کننده کانوایر تلسکوپی با کیفیت عالی، عملیات راحت، راندمان بالا، در حال حاضر به طور گسترده در بندر جرثقیل کانتینر قابل استفاده است.


Hot Tags: هیدرولیک تلسکوپی کانتینر کانتینر، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، سفارشی، خرید، ارزان، قیمت پایین، فروش
محصولات مرتبط
پرس و جو